054-4361227

הגן עדן שבסיעוד - דואגים לאנשים היקרים לך ביותר

שירותי סיעוד מוצעים: סיוע ברחצה, הלבשה, ליווי, השגחה פרטית, האכלה, רכישת תרופות, הסעה ברכב פרטי, תחזוקה וניהול משק הבית.

שירותי סיעוד ומענה אנושי של אחים ואחיות

 24 שעות ביממה 054-4361227

 לחצו להתקשר אלי   לחצו לשלוח לי הודעה בוואטסאפ   לחצו לשלוח לי מייל

שירותי סיעוד לחולי אלצהיימר

חברת אלי מילר שירותי סיעוד מתמחה במתן שירות סיעודי לחולי אלצהיימר ודמנציה תוך התחשבות והבנת שלב המחלה בו נמצא החולה לצד המצב הרגיש אליו נקלעו החולה ובני משפחתו. אנו מתמחים בהתאמת אח או אחותמטפל או מטפלת במידת הצורך, במטרה שהחולה יקבל את הליווי הטוב ביותר הכולל בין השאר השגחה פרטית, רכישת תרופות, הסעה ממקום למקום, ניהול משק בית, סיוע בפעולות היומיום כמו אכילה, רחצה, החלפה, הליכה וכדומה. 

על מחלת האלצהיימר בכמה מילים

מחלת האלצהיימר הינה מחלה ניוונית הנוצרת בתאי המוח ובהדרגה פוגעת ביכולות הקוגנטיביות ובזיכרון זאת כתוצאה מהיווצרות של משקעים במוח הפוגעים בתהליך העברת המידע בין החלקים השונים בו. כאמור, התהליך מתרחש בהדרגה עד למצב שבו החולה הופך סיעודי ולא מסוגל לזהות אנשים שהוא מכיר ולו הקרובים לו ביותר. בנוסף לפגיעה בזיכרון ובתהליכים קוגנטיביים, חולי אלצהיימר סובלים מקושי להביא את עצמם לידי ביטוי, מהפרעה בתהליכי תכנון וקבלת החלטות ואף מתקשים להתמצא בין אם במקום ובין אם בזמן. הדבר גורם למגוון של תופעות לא פשוטות להתמודדות הן עבור החולה והן עבור הסובבים אותו כמו מצב נפשי מעורער, קושי לבטוח באנשים, התפרצויות זעם ועוד. חשוב מאוד להשיג שירותי סיעודי לחולי אלצהיימר, כלומר כאלה שמתמחים בחולי אלצהיימר.

חשיבות התקשורת עם חולי אלצהיימרשירותי סיעוד לחולי אלצהיימר


כאמור, עם הזמן החולה מאבד את סבלנותו ומתקשה לבטוח באנשים. האנשים סביבו מתקשים להבינו, את הרצונות והכוונות שלו. לכן, יש חשיבות רבה להשגת שירותי סיעודי לחולי אלצהיימר עם מטפלת או אחות שתדע כיצד להתנהג עם החולה. פעולות בסיסיות כמו שמירה על קשר עין, חזרה על מילותיו של החולה בצורה ברורה אך נעימה, שימוש בשאלות ממוקדות ופשוטות, הענקת תחושת שייכות, אמפתיה ואולי החשוב ביותר סבלנות והרבה ממנה – אלו הן אבני הדרך בבחירת אדם שיהיה לצד החולה בתקופה לא פשוטה זו ויעניק לו שירות סיעודי מכל הלב. 

אנו בחברת אלי מילר בעלי ניסיון רב בהתאמת בעל מקצוע שיעניק שירות סיעודי לחולי אלצהיימר שיעניק לחולה תחושה שהוא נמצא בסביבה בטוחה, מחבקת, אמפתית ומחבקת ככל הניתן. ניתן להיעזר בשירות אח או אחות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכך להקל על החולה בצורה משמעותית. נשמח לסייע לכם לאורך כל תהליך הבחירה ולהתאים את האדם הנכון ביותר עבור קרובכם. 

Call Now Buttonחייגו אלינו